Grupa Hotele.pl
test
Logo hotelu Murowanica
StandardStandardStandardStandardStandard
34-500 Zakopane Ul. Przewodników Tatrzańskich 6
Ocena:
8.5 z 12 ocen
Lokalizacja
MUROWANICA - nowoczesny hotel *** o niepowtarzalnej lokalizacji, położony u podnóża Tatr, w otulinie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy głównej drodze prowadzącej do Kuźnic, oddalony o 700m od stacji kolejki na Kasprowy Wierch.
Murowanica to najwyżej położony w Polsce hotel, o nowoczesnej architekturze, zbudowany z kamienia, szkła i aluminium w malowniczy sposób harmonizujący z otaczająca go tatrzańską przyrodą. Wszystko to sprawia, że jest to wyjątkowe miejsce, zapewniające wspaniały pobyt i wypoczynek w klimacie ciszy, spokoju i szmeru przepływającego obok górskiego potoku , z dala od zgiełku miasta.
Zakwaterowanie
Do dyspozycji Gości pozostaje 33 apartamenty wraz z miejscami parkingowymi na 2-poziomowym podziemnym parkingu. Funkcjonalne i przytulne apartamenty, w większości z balkonami, wyposażone są w TV sat, tv LCD, internet, sejf.
W cenie apartamentu centrum rekreacji:basen, sauna turecka oraz fińska.
Wyposażenie
Dla zapewnienia Gościom hotelu relaksu i odprężenia oraz w celu rekreacji hotel posiada CENTRUM REKREACJI z basenem, dwoma saunami, mokra i sucha oraz gabinet masażu.
Wyżywienie
W czasie relaksu zapraszamy do drink baru.
W hotelu znajduje się restauracja, w której można zjeść śniadanie serwowane w formie bufetu (za dodatkową opłatą) oraz zamówić "danie dnia" lub dowolny obiad z karty.
Konferencje
Zapraszamy do organizacji konferencji, spotkań firmowych, szkoleń w Hotelu Murowanica. Oferujemy wszelkie udogodnienia konferencyjne łącznie z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym i dostępem do Internetu. Sala konferencyjna posiada klimatyzację, która z pewnością wpłynie na komfort organizowanych przez Państwa spotkań, a odpowiednia aranżacja sprawi, że obowiązki zawodowe staną się przyjemnością. Sala Konferencyjna może pomieścić w zależności od układu do 100 osób.
Podobne hotele
Hotele w innych miastach
Hotele w Warszawie: zarezerwuj hotel w stolicy już od 90 zł | Hotele w Krakowie:ponad 200 hoteli do wyboru | Hotele w Gdańsku:znajdź i zarezerwuj hotel nad morzem już od 89 zł | Hotele we Wrocławiu: dynamiczna stolica Dolnego Śląska zaprasza | Hotele w Poznaniu: zapraszamy do Wielkpolski
Zdjęcie Murowanica
Zdjęcie Murowanica
Zdjęcie Murowanica
Kontakt
Kontakt
ul. Woronicza 15
02-625 Warszawa
tel. 22 567 31 50
fel. 22 567 31 51