Hotel Crocus****

Informacje kontaktowe

  • Hotel Crocus****
  • 34-500 Zakopane
  • Tytusa Chałubińskiego 40
Do centrum: ~2.1 km

Czterogwiazdkowy hotel Crocus znajduje się przy ulicy Chałubińskiego w Zakopanem. Obiekt oferuje niezwykłe połączenie tradycji z nowoczesnością i prawdziwym luksusem. Hotel znajduje się w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Czterogwiazdkowy hotel Crocus znajduje się przy ulicy Chałubińskiego w Zakopanem. Obiekt oferuje niezwykłe połączenie tradycji z nowoczesnością i prawdziwym luksusem. Hotel znajduje się w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Atutem obiektów jest również bliskość kompleksu narciarskiego Nosal oraz kolejki linowej na Kasprowy Wierch.

Dla Gości przeznaczone są pokoje jedno- i dwuosobowe oraz apartamenty. Dodatkowo istnieje możliwość wynajmu samodzielnego Domku Regionalnego Crocus o powierzchni 200 m kw, przeznaczonego dla 6-8 osób. Zarówno pokoje jak i Domek są w pełni komfortowo wyposażone między innymi w sejf, telefon, lodówkę.

W hotelu znajdują się 4 sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny umożliwiający przeprowadzenie wszelkich rodzajów spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji. Na terenie hotelu znajduje się restauracja. Gabinety Wellness & SPA oferują takie atrakcje jak między innymi zabiegi relaksująco-wzmacniające, pielęgnacja twarzy i ciała, a także różnego rodzaju masaże. Hotel oferuje zajęcia dla najmłodszych prowadzone przez profesjonalną animatorkę.